Deníček

5. 5. 2013 // Zase zpátky

5. května 2013 v 11:14 | Terezka
5. 5. 2013
Měsíc jsem nic nenapsala. Byla jsem na týden na jihu, kde jsem jedla strašně málo, a po návratu vážila o půl kila míň. Měla jsem z toho strašnou radost, ale časem zas začala jíst, takže už jsem opět na stejné váze jako před odjezdem. Musím s tím něco udělat.
Pak jsem přestala psát a chodit na blog, přemýšlela jsem o zrušení, ale pomáhá mi, když vím, že to tady někdo čte, že se sem můžu vypsat a vidím nějaké to zlepšení. Takže se nic rušit nebude.

Jo, a jsem s přítelem pozvaná na párty, kde bude slečna R a několik jeho ex. On ale nejspíš půjde, i když nepůjdu já.. Takže nejspíš půjdu taky a budu se užírat tam..

4. 4. 2013 // Bez nálady

4. dubna 2013 v 19:51 | Terezka
4. 4. 2013
Dneska jsem totálně bez nálady. Známky mám na prd, učitelé pořád něco chtějí, já jsem líná cokoliv do školy dělat, vytáčejí mě kecy víceméně kohokoliv.. :D Achjo.
Celý den jsem navíc musela koukat na slečnu R, která se nakrucovala před mým přítelem, a byla jsem z ní pěkně na prášky. Zvlášť, když vidím, kolik zhubla. A ještě o to víc, když mi přítel řekl, že si s ní chvilku povídal!! Sice mu věřím a vím, že by s ní už znovu nic neměl, že mu připadá nezábavná a nemají nic společného, ale stejně mě to sere.
A zítra jedu na týden do zahraničí. Snad se vyvaruji nějakého ochutnávání tamních delikates.. Přednastavím tu nějaké články, aby se případní zbloudilí návštěvníci nenudili :D

2. 4. 2013 // Ty máš hrozně vylezlý kosti!

2. dubna 2013 v 20:00 | Terezka
2. 4. 2013
"Týýýjo, ty máš hrozně vylezlý kosti! Musíš víc papat."
(kostmi jsou myšlena žebra a kyčle)
Tak přesně tohle mi dneska řekl přítel a i když to zní dost infantilně, měla jsem z toho děsnou radost! Je to přesně ten moment, kdy si uvědomíte, že to, co děláte, má nějaký smysl. Samozřejmě jsem se pak celý den cítila skvěle :D Ale co je důležitější - hrozně mě to nakoplo a jsem odhodlaná v hubnutí pokračovat :))
Nicméně jsem dnes potkala slečnu R, což je ex mého přítele, kterou upřímně nesnáším. Bývala normální, teď ale ukrutně zhubla! Takže já to zvládnu taky!!!

Jinak jsem se rozhodla, že pro jídelníček si udělám vlastní rubriku zde. Nechci už to plést mezi každodenní zápisky, někdy se jím ani raději nechlubím :D A hned, jak seženu krejčovský metr, sem někam zapíšu své míry ;)

A mimochodem - poslechněte si tuhle slečnu, má perfektní hlas a je neuvěřitelně talentovaná! :)

1. 4. 2013 // Aprílové Velikonoce

1. dubna 2013 v 20:29 | Terezka
1. 4. 2013
Překvapilo mě množství koledníků, kteří se dnes stavili. Můj zadek byl taktéž překvapen..
Jinak odpoledne přijel děda s babi, takže tady zase bylo strašně moc jídla a zákusků a i nějaký ten alkohol. Dala jsem si malý kousek dortu, abych neurazila, ale stejně.. :/
Odpoledne se stavil přítel, přivezl mi nanuka (ovoce v čokoládě) :))
Jinak tento týden mám ve škole dost testů a zkoušení a v pátek jedu na týden do zahraničí, takže články buď přednastavím a nebo prostě nebudou :P Ale to dám ještě včas vědět :)

A jídelníček:
Snídaně: dva kousky beránka
Svačina 1.: ---
Oběd: kuřecí maso + těstoviny
Svačina 2.: kousek dortu a nanuk
Večeře: listové těsto se šunkou a sýrem (neznám název :D)
Pití: voda, černý čaj
Pohyb: sex a celodopolední úklid :D

31. 3. 2013 // Hodně vody

31. března 2013 v 20:22 | Terezka
31. 3. 2013
Od rána se snažím hodně pít. Spala jsem u přítele, k snídani jsem měla černý čaj a kus borůvkového koláče (tak 5x10 cm :D) a hned doma jsem si udělala ještě jeden čajík a celý den pila vodu. Ale ráno mě trochu vytočil přítelův táta, když se mě zeptal, kolik jsem snědla kousků koláče. Řekla jsem, že jeden, že po ránu moc nemívám hlad, a on mi odpověděl, že "takhle ale nikdy zhubnout nemůžu!" :/
Takže teď jsem strašně naheclá, protože vím, že můžu a taky že zhubnu!

A dneska teda:
Snídaně: kus koláče
Svačina 1.: ---
Oběd: uzené a nádivka (kousek)
Svačina 2.: ---
Večeře: kuřecí maso + těstoviny
Pití: černý čaj, voda (asi 3 litry)
Pohyb: sex

29. 3. 2013 // Troje narozky

31. března 2013 v 11:03 | Terezka
29. 3. 2013
V pátek večer jsme slavili troje narozky mých kamarádů. Strašná párty, hrozně alkoholu, jídla, hluku a tak podobně. A všechno ještě krát tři. Takže můj jídelníček je samozřejmě naprosto otřesný, hrozně kalorií z chlastu i jídla, jako nealko tam byla jedině cola, protože voda nebyla pitná. Děs. Včera a dneska se to snažím vylepšit, snad to nebude tak zlé..

Jinak jsem teď někde slyšela, že snídaně by měla být stejně velká jako oběd, aby se nastartoval metabolismus a lépe se hublo, co si o tom myslíte?

25. 3. 2013 // Samé jídlo!

25. března 2013 v 21:41 | Terezka
23. 3. 2013
Dneska hrozný den.
Pořád jenom jím. Dopoledne se vždycky snažím, vypiju hooodně vody, nesvačím, pak si zajdu na oběd, ale odpoledne přítel uvaří něco dobrého a když si nevezmu, urazí se. A to se pak pěkně blbě hubne :(
Původně jsem myslela, že sem dnešní jídelníček ani radši dávat nebudu, hrozně se stydím. Nakonec ho ale napíšu, abych se tomu už příště vyvarovala. A zítra to vylepším! A budu víc pít. Velké množství vody opravdu pomáhá - ozkoušené! ;))

Dnes:
Snídaně: kobliha
Svačina 1.: ---
Oběd: rajská + tři knedlíky (uááá)
Svačina 2.: chleba s nutellou
Večeře: kus pizzy
Pití: voda, kafe, čaj
Pohyb: sex

24. 3. 2013 // Hrozně moc alkoholu

24. března 2013 v 20:55 | Terezka
24. 3. 2013
Poslední týden jsem moc článků nepřidala, omlouvám se. Měla jsem tu návštěvu ze zahraničí, a tak jsem celý týden nechodila do školy, jen jsme pili a bavili se. Sice jsem toho moc nesnědla (z nedostatku času), zato jsme ale pili. A hodně. Každý den od večera do brzkých ranních hodin. Radost z toho teda zrovna nemám, ale čas se vrátit nedá, takže se to snažím vykompenzovat lepším stravováním a velkým množstvím vody teď a snad to bude v příštích týdnech lepší :)

A mimochodem - jakou používáte antikoncepci? Prášky, kondomy nebo tělísko? :)

17. 3. 2013 // Kalhoty!

17. března 2013 v 20:50 | Terezka
17. 3. 2013
Sice mi je ještě pořád strašně, ale když táta rozhodne, že pojedeme koupit nové kalhoty, nedá se odmítnout :P Takže jsem si u Vietnamců vybrala hned dvoje - džíny a námořnicky modré roury. Když slečna Vietnamka viděla, jaký mám zhrozený pohled, poté, co jsem vylezla z kabinky a šla si pro větší velikost, přiběhla a s úsměvem mi řekla: "Vy nebát, my jiný čísla!" :D Normálně mám totiž velikost 38, dnes jsem si ale koupila jedny kalhoty 38 a druhé 46! :D A vzhledem k tomu, že jsem jako první zkoušela ty s označením 46, nemůžete se mému zděšení divit :P

Odpoledne se stavil přítel, koukali jsme na filmy a měli sex - a jakej! Prostě perfektní den :P Teď bych se ale ještě měla kouknout na chemii a nebo přemluvit rodiče, aby mě nechali zítra doma..

A dnešní jídelníček:
Snídaně: jogurt Activia (sladká, fuj :D)
Svačina 1.: ---
Oběd: kuřecí maso, těstoviny, vařená zelenina
Svačina 2.: ---
Večeře: chleba s Gervais
Pití: černý čaj, voda
Pohyb: sex

16. 3. 2013 // Kde máš břicho?!

16. března 2013 v 19:47 | Terezka
16. 3. 2013
Loni v létě jsem dost zhubla. Za tři měsíce určitě víc než 10 kilo. Všichni známí mě neustále chválili, jak mi to sluší a jak jsem štíhlá. Teď už mi dlouho nikdo nic podobného neřekl a ani já nejsem se svým tělem spokojená. Takže ode dneška začínám hubnout znovu!
 
 

Reklama